Вітаємо з перемогою! admin Без рубрики 07.11.2016 Вітаємо учня 10-А класу Погінця Олександра із зайнятим третім місцем у ІІ-ому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології. Підготувала учня до конкурсу – вчитель Дубовик Алла Степанівна.