Юні фізики Ковеля – срібні призери обласного турніру

f_zikaНа базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся ХХІІІ обласний турнір юних фізиків. Учасниками змагань стали 17 команд з філій та наукових товариств учнів області.
Ковельчани, представники міської філії Волинської обласної Малої академії наукі: Дмитро Левченко (СШ №3 імені Лесі Українки), Олександр Погінець (ЗОШ №7), Борис Фомський (ЗОШ №10), Вікторія Хмелюк (НВК№ 11- ліцей), Микола  Яскорський (ЗОШ №12) у цікавій і пізнавальній командній грі зайняли почесне ІІ місце. Вони поступились у напруженому, але видовищному фіналі, лише команді наукового учнівського товариства «Оріон» з Нововолинська.

Юні фізики проводили наукові дослідження, експеременти, розв’язували надскладні задачі, демонстрували свої знання і вміння на практиці.
Крім комадної нагороди, один з учасників –  Борис Фомський отримав  грамоту за перемогу і в індивідуальному рейтингу турніру.
Подякою начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації відзначено і викладачів фізики нашого міста:  Янчук Світлану Григорівну( СШ №3 імені Лесі Українки), Карасюка Володимира Володимировича (ЗОШ №7), Лесик Ларису Яківну, (ЗОШ  №10), Дудчика Леоніда Степановича (НВК №11), Ховайло Ганну Трифонівну (ЗОШ №12) .
Вітаємо з чудовим результатом та бажаємо наступних успіхів та перемог!

За матеріалами офіційного сайту Ковельської міської Ради.