Всесвітній день безпечного Інтернету

interЗ 2004 року в країнах Європейського Союзу під патронатом Європейської комісії з інформаційного суспільства і ЗМІ у другий вівторок лютого проводиться Всесвітній день безпечного Інтернету.

В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року за підтримки «Майкрософт Україна». У цей день в багатьох країнах світу обговорюються шляхи безпечного використання Інтернету, питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту.

Долучилися до Дня безпечного Інтернету і учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля. Цей день проходив під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» і мав на меті пропаганду більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів. Зокрема, для найменших запропонували перегляд онлайн-уроку «Безпека в Інтернеті», для учнів 5-6 класів було проведено урок інтернет-безпеки «Що варто знати про безпеку в Інтернеті», під час якого діти мали можливість обговорити правила безпечної роботи в мережі. Учні старшої ланки розробили пам`ятку «Безпечний Інтернет».

Звісно, є безліч небезпечних речей на просторах мережі, серед яких і «тролінг», і «кіберзалякування», і розпалювання ненависті, однак не можна забувати про колосальний потенціал, який глобальна мережа несе своїм користувачам.