0
5.02.2018 року у нашій школі стартувала першість міста
з баскетболу серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів. Наша команда у перший день змагань зустрічалась із командою ЗОШ№1. У напруженій боротьбі перемогу здобули наші юнаки з рахунок 34:31. Вітаємо!
Результати інших ігор:


