Засідання педагогічної ради

Pedrada5 лютого 2018 р. у ЗОШ №7 м. Ковеля відбулося засідання педагогічної ради. Інноваційна грамотність педагога як умова розвитку його професіоналізму у формі відкритого діалогу. Педагогам необхідно було обґрунтувати доцільність упровадження інноваційних технологій, ознайомити з основними новаціями концепції «Нової української школи».

Заступник директора Панасюк Світлана Андріївна, яка готувала доповідь, запропонувала для колег такі проблеми для аналізу й обговорення:DSCN7695-min DSCN7701-min

-готовність педагога до інноваційної діяльності. Інноваційний режим школи (Остапчук В.О.);

-найважливіші професійні здібності та якості вчителя (Яреміч О.О.);

DSCN7706-minучасний педагог. Імідж сучасного вчителя (Самчук З.Я.);

-синдром «професійного вигоряння» (Ваць Н.В.);

-експертна карта оцінювання вчителя (Жарковська Л.М.);

-використання ЕОІР у початковій школі, як чинник реалізації концепції «Нової української школи». ОсоблDSCN7703-minивос ті навчання учнів за технологією «Розумники» (Бадира Л.А,);

-основні новації DSCN7711-minконцепції «Нової української школи» (Литвине нко Т.І.).DSCN7714-min

Цікаво, змістовно уDSCN7712-min формі відкритого діалогу пройшла педагогічна рада, яка стала поштовхом до переосмислення своїх підходів та методів роботи і побудови вчительської діяльності на нових принципах і засадах.