Всесвітній день туризму у ліцеї

З метою п1 опуляризації туризму, організації відпочинку, змістовного дозвілля здобувачів освіти, формування мотивації до здорового способу життя засобами туристсько-краєзнавчого напрямку, розширення кругозору дітей, виховання моральних якостей 4у нашому ліцеї  27 вересня відбувся День туризму.
      День туризму – свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись із щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які багата наша земля!

Ліцеїсти зібралися на подвір’ї біля навчального закладу. Адже зранку всі очікували свята та хорошої погоди, не дивлячись на примхливий характер, вона була до нас прихильною.
      Діти ходили на екскурсії до річки Турії, до пам’ятника Тарасу Шевченку, в галерею мистецтв та історичний музей, в кінотеатр “Прем’єра”, відвідали місто Львів, завітали у Колодяжне, Бахів та Старий Мосор. Старшокласники здійснили похід до озера Нечимне.
      Усіх туристів, мандрівників та любителів активного відпочинку вітаємо зі святом! Нових вершин, попутного вітру, чистого неба, нових зустрічей, посмішок і друзів!