З Днем вчителя!

24446216Із безлічі професій на Землі,
Які вже є, яких ще будуть вчити, -
Є головна, як віщий, сущий хліб,
І назва цій професії – Учитель!

З-поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
У прекрасну пору року починається новий навчальний рік. А це означає, що попереду нелегка праця для учнів та вчителів. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, час, коли червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують увесь свій жар любові нашим учителям. Це, безперечно, нова сторінка в житті наставників молоді – педагогів. Їм сіяти добре, розумне, вічне.
Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення. З нагоди Дня вчителя в ліцеї №7 було проведено свято “Уклін Вам до землі любі, милі вчителі”. Учні школи звернулися зі словами подяки до вчителів, подарували їм безліч пісень, віршів.

Жовтень щедрий на барви осінні.
День учителя – свято ж яке!
Тож освітянській великий родині
Шле дітвора вітання палке!
Сьогодні усі надзвичайно красиві,
Тож сонечком сяйте, будьте щасливі!
Ці зустрічі з вами цікаві, охочі,
Щоб зорями сяяли вчительські очі,
А учні у школі трудились на славу,
І вище ваш труд цінувала держава!