27 жовтня, у День української писемності та мови, педагоги Ліцею №7 долучилися до важливої загальнонаціональної події – написання радіодиктанту національної єдності.Цей захід став справжнім святом любові до рідного слова та об’єднав вчителів навколо спільної мети – зберегти й примножити красу української мови. Педагоги продемонстрували глибоку повагу до української мови, бажання вдосконалювати мовну культуру та перевірити свої знання.
Участь у радіодиктанті – це важливий крок до єднання та утвердження української мови як головної духовної скарбниці нашого народу.


