Засідання педагогічної спільноти вчителів початкових класів

11 січня 2023 року відбулися методичні посиденьки педагогічної спільноти вчителів початкових класів на тему «Інновації в освіті». Дана робота сприяла  розвитку  творчої активності педагогів, підвищила їх теоретичну, методичну, практичну компетентність, удосконалила їх навички в роботі з інноваційними технологіями.pochcl
Кот Інна Данилівна ознайомила колег з інноваційним методом ведення  зошита спостережень за навчальним поступом учнів.   На основі якого  кожен матиме можливість обґрунтовано робити записи у свідоцтві досягнень на початку та наприкінці навчального року.

Про особливості організації діагностики та контролю знань засобами інноваційних технологій у синхронному та асинхронному режимі інформувала Климук Тетяна Миколаївна. Вчитель продемонструвала низку інноваційних програм та онлайн-сервісів для ефективної організації тестового контролю, які дають можливість автоматизувати контроль та обробку результатів знань учнів.
Досить цікавим був виступ Уніги Наталії Василівни про  можливості використання онлайн-сервісу Kahoot! для створення вікторин, дидактичних ігор та тестів. Кожен з педагогів мав можливість практично освоїти можливості даної програми, створити окремі види вправ та продемонструвати їх для свої колег.
Дякуємо модераторам, доповідачам за якісну підготовку цікавих виступів, а учасникам – за активну, плідну працю.