Зустріч з представниками військкомату

28 січня в актовій залі ліцею відбулася зустріч десятикласників із начальником відділення призову Ковельського міського військового комісаріату Герезом Анатолієм Сергійовичем та психологом Дерев’ягою Вітою Сергіївною. Вони розповіли про свою роботу та особливості служби військових.

Віта СергіївнIMG_20210128_103741-minа ознайомила учнів 10-х класів із переліком навчальних закладів, куди можна вступати випускникам на військові спеціальності. Анатолій Сергійович розповів про соціальну захищеність військових, назвав переваги вибраної професії, говорив про особливості служби за контрактом. Десятикласники задавали гостям запитання щодо сучасних напрямів роботи. Наші учні подякували за цікаві та змістовні відIMG_20210128_131849-minповіді. У них ще є час подумати і вибрати професію, бо справжній військовий – це людина, яка має честь. Це те, що змушує її виконувати обов’язки, зразково поводитися і гордо нести звання захисника своєї країни.