Міський конкурс читців “Поетичний розмай”

15 квітня в Палаці учнівської молоді ім. І. Франка відбувся міський конкурс читців «Поетичний розмай». Конкурс проходив у двох вікових  категоріях: учні 1-2  та 3-4 класів. Учасники конкурсу продемонстрували мистецтво живого слова, майстерне виконання, вміння відтворити характер виконуваного твору. По завершенні конкурсу переможцям вручили грамоти.
Достойно представили нашу школу та зайняли призові місця:
Кондратюк Руслан – учень 1 – Г класу –  III місце (вчитель: Фалюш О. Ю)
Ковальчук Еліна – учениця 4 – А класу – ІІ місце (вчитель: Яреміч О.О)
Бажаємо вам нових творчих успіхів та перемог!
viber image 2019-05-11 , 18.53.48 viber image 2019-04-22 , 16.07.27

Спілкування і конфлікт

1Спілкування з людьми неможливе без конфліктів. Але це не означає, що через них варто припиняти спілкуватися. Потрібно вчитися вирішувати суперечки, щоб вони не отруювали радість від комунікації. Саме з цією метою серед учнів шостих класів було проведено заняття з елементами тренінгу «Спілкування і конфлікт».
Під час зустрічі психолог школи Ткаченко С.О.3 ознайомила дітей з поняттям «конфлікт».  Учні обговорили його причини та наслідки, розглянули різні способи вирішення конфліктних ситуацій та взяли участь у  цікавих практичних вправах. Діти  вирішували запропоновані конфліктні ситуації, побудували «комунікативну павутину» , провели руханку «Австралі йський дощ».  Вправа «Два яблука» допомогла учням зрозуміти скільки внутрішніх ран ми наносимо один одному під час конфлікту, а вправа «Повітряна кулька» показала як некерований гнів впливає на нас і на наші відносини з людьми.
Заняття пройшло у тісній співпраці та дружній взаємодії, а отримані знання стануть корисними для всіх його учасників.

Читати далі

З Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги !

7878Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8 травня 2019 року, учні 6-А класу  привітати з прийдешнім святом victoriМихайленко Галину Миколаївну, яка з задоволенням поспілкуватися з учнями, поділилася спогадами, подякувала за увагу і турботу.
Учні 6-А класу  подякували,  Галині Миколаївні, за те, що у свої молоді роки відбудовували наше місто, піднімали його з руїн. Ваша працелюбність, мужність та відвага є гідним прикладом для наслідуванням молодим поколінням.
На прощання ми сфотографувалися всі разом і побажали Божого благословіння, міцного здоров’я та довголіття. І нехай ця війна, яка триває сьогодні на Сході України, якнайшвидше закінчиться, аби над нашим містом та над усією Україною запанував мир».