Про прийом електронних заяв для зарахування учнів до першого класу

gerbschoolВідповідно до наказу директора ліцею від 24.01.2022 №16-о “Про прийом заяв для зарахування учнів  до першого класу”  з 01 лютого 2022 року розпочато прийом електронних заяв для зарахування учнів  до першого класу  ліцею відповідно до закріпленої території обслуговування. Прийом паперових варіантів документів для зарахування учнів до першого класу ліцею розпочнеться з 01 квітня 2022 року.
Принагідно нагадуємо про електронну реєстрацію у перший клас.
Зарахування дітей до 1-го класу буде проводитись відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН від 16.04.2018 № 367.
Директор   Валерій Кубай

ЄДНАЙСЯ, РІДНА УКРАЇНО!

2022-01-22_18-33-28-191-minІсторія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такою датою для України стало 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки ЗУНР І УНР. Цій даті судилося навічно увійти в історію України величним національним святом – Днем Соборності. З нагоди такого дня у ліцеї відбулися виховні заходи: години спілкування, флешмоби, квести. Не залишились осторонь учні 4-Г та 2-А класів(класні керівники Кондратюк К.С., Бадира Л.А.), які здійснили віртуальну екскурсію у минуле України (1917-1921 рр.) та дізнались, що означають поняття «незалежність», «єдність» та «соборність». З величезним завзяттям учні читали вірші, створювали летбук, виготовляли сердечка та відповідали на запитання інтерактивної вікторини «Я люблю Україну».

Читати далі